08.08.2014

Natusia K.

Opis: Młoda wampirzyca Caroline, wyrusza ze swoim przyjacielem Stefanem (również wampirem) do Nowego Orleanu. Miasto w którym ciągle płynie krew, nie może być przecież nudne, zwłaszcza jeśli jego królem jest przystojny mieszaniec Klaus. Czy czeka ją tam wielka miłość? Nowe przyjaźnie? Nowi wrogowie? To wszystko znajdziecie właśnie tutaj. 
Autorka: Natusia K.
Kategorie: Pamiętniki wampirów, The originals

Mystic Falls -moim nowym domem.
Opis: Poznajcie Viktorię, dziewczynę z pozoru całkiem zwyczajną. Istnieje jednak tajemnica, która na zawsze zmieniła jej życie.Dziewczyna wpadła bowiem w niemałe kłopoty. Mianowicie została zamordowana. Jednak jej morderca nie wiedział jednego. Przez przypadek przemienił dziewczynę. Odrodziła się jako nieumarła. 
Nadszedł czas na polowanie. Role odwróciły się. Teraz ofiara zapoluje na swojego oprawcę. Istnieje jednak pewien problem. Dziewczyna nie pamięta ostatniej nocy swojego życia.
Jednak w jej wspomnieniach, pojawiało się pewne nazwisko, należące do osoby ściśle związanej z jej śmiercią. Czy dziewczynie uda się odnaleźć mordercę? Czy tajemniczy pan Salvatore, okaże się jej wrogiem, a może przyjacielem? Poznajcie dalsze losy Viktori, odkryjcie tajemnice, które już na wieczność miały pozostać ukrytę. Zagłębcie się w mroczny świat istot, o których nawet nie śniliście. Lecz musicie uważać, morderca może czekać również na was...
Autorka: Natusia K,
Kategorie: Pamiętniki wampirów, Crystal Reed, Nina Dobrev, Jamie Campbell Bower

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy