11.12.2014

Half A Heart

Opis: Pewnie każdy z Was zastanawiał się kiedyś- jak to się dzieje, że ludzie się w sobie zakochują? Że spotykają się bratnie dusze? O tuż to dzieje się w dość niepojęty sposób.
Bóg zsyła na ziemię duszę, która rozdziela się na pół. Każda połówka idzie w swoją stronę. Lecz po czasie znów łączą się w jedność.
Louis myślał, że znalazł już swoją połówkę. Myślał, że jego bratnią duszą jest Eleanor jednak po spotkaniu jej dostrzeże że to jednak zupełnie inna dusza, ponieważ jego serce wybierze kogoś innego. Victorie. Dziewczynę, która wiąż czeka na swoją połówkę duszy...
Pewnie zastanawia Cię jak się spotkali. No cóż w dość nietypowy sposób. 
Stało się to na meczu piłki nożnej. On grał, a ona siedziała w pierwszym rzędzie. Nigdy by nie pomyśleli, że jedna chwila. Jeden moment wywróci ich życie do góry nogami. 
Chłopak przez przypadek kopnął piłkę w stronę dziewczyny, na co ta oberwała w brzuch. Louis, nie zważając na nic, biegł ile sił w nogach w stronę Victorii. 
-Nic ci nie jest?- spytał przerażony chłopak. Wystarczyło jedno spojrzenie, by dwójka nie znających się ludzi poczuła ogień w sercu i motyle w brzuchu. Wystarczył jeden przelotny dotyk chłopaka, by ona poczuła jak pali ją skóra. Wystarczył jeden uśmiech dziewczyny by przyprawić go o szybsze bicie serca... 
Czy ta miłość zmieni ich życie na lepsze, czy na gorsze?
Autorka: Half A Heart
Kategorie: Louis Tomlinson, One Direction, Lucy Hale

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy